Hydro systémy

Hydro systémy 

Hydro systémy patří mezi velmi oblíbené pěstební techniky mezi growery.Tento systém pěstování bez substrátu má mnoho výhod oproti pěstování v substrátech.

Mezi hlavními výhody je úspora vody a času.Růst rostliny je v případě hydro pěstování až o 50% rychlejší.

Naše firma vám může nabídnout několik hydro systému.Mezi naše výrobky bych na prvním místě vyzdvihl systém NFT(Nutrient film technique).

NFT systém kterou vám nabízíme má mnoho výhod a pracuje na systému koloběhu živného roztoku,kdy čerpadlo vytlačí vodu na konec pěstební plochy(vana) a díky sklonu a gravitaci se voda rozlije pomocí trubiček na pěstební plochu.Zde tato voda ztéká na netkané textilii a na konci vany se vlívá do rezervoáru (kalfasu).Zde opět pomocí čerpadla je živný roztok vytlačen na  druhý konec pěstební plochy.

Díky hliníkové konstrukci a nožek na kterých je hliníková konstrukce přidělána jde měnit sklon pěstební plochy.Navíc lze umístit na hliníkové konstrukci síť v které drží květy rostliny.

Na jedné vaně můžete mít od jedné kytky až po 40 ks.

Květiny jsou pěstovány v Rockwool rohožích nebo Grodanových kostkách o velikosti 100x100mm. 

Pěstební plocha je ve dvou variantách: 110x100cm a 200x100cmObrázek kategorie

Dalším hydro systémem co nabízíme DWC autopot.

Tento systém se liší v tom,že kořeny jsou ponořeny v živném roztoku a díky vzduchovému čerpadlu je vháněn vzduch do živného roztoku.

Další systémy jsou Aeroponické ,kdy se živný roztok rozprašuje pomocí trysek a tvoří vodní sloupec.

Cena

9905500
19905500
DWC - Deep Water Culture
990 Kč

DWC - klasický bubbler pro pěstování jedné až pěti rostlin. DWC kulata nádoba o rozměrech 15 a 25L funguje na principu vytlačování živného roztoku pomocí vzduchového čerpadla.

Kód: 179
Hydroponie NFT
5 500 Kč

vana 100x110 nastavitelná hliníková konstrukce nádrž 90L čerpadlo + rozvodné potrubí netkaná textilie + 16 kostek Rockwool 100x100

Kód: 173
2 položek celkem
Zpět do obchodu