Hydro systémy

Hydro systémy 

Hydro systémy patří mezi velmi oblíbené pěstební techniky mezi growery.Tento systém pěstování bez substrátu má mnoho výhod oproti pěstování v substrátech.

Mezi hlavními výhody je úspora vody a času.Růst rostliny je v případě hydro pěstování až o 50% rychlejší.

Naše firma vám může nabídnout několik hydro systému.Mezi naše výrobky bych na prvním místě vyzdvihl systém NFT(Nutrient film technique).

NFT systém kterou vám nabízíme má mnoho výhod a pracuje na systému koloběhu živného roztoku,kdy čerpadlo vytlačí vodu na konec pěstební plochy(vana) a díky sklonu a gravitaci se voda rozlije pomocí trubiček na pěstební plochu.Zde tato voda ztéká na netkané textilii a na konci vany se vlívá do rezervoáru (kalfasu).Zde opět pomocí čerpadla je živný roztok vytlačen na  druhý konec pěstební plochy.

Díky hliníkové konstrukci a nožek na kterých je hliníková konstrukce přidělána jde měnit sklon pěstební plochy.Navíc lze umístit na hliníkové konstrukci síť v které drží květy rostliny.

Na jedné vaně můžete mít od jedné kytky až po 40 ks.

Květiny jsou pěstovány v Rockwool rohožích nebo Grodanových kostkách o velikosti 100x100mm. 

Pěstební plocha je ve dvou variantách: 110x100cm a 200x100cmObrázek kategorie

Dalším hydro systémem co nabízíme DWC autopot.

Tento systém se liší v tom,že kořeny jsou ponořeny v živném roztoku a díky vzduchovému čerpadlu je vháněn vzduch do živného roztoku.

Další systémy jsou Aeroponické ,kdy se živný roztok rozprašuje pomocí trysek a tvoří vodní sloupec.

DWC - Deep Water Culture
990 Kč

DWC - klasický bubbler pro pěstování jedné až pěti rostlin. DWC kulata nádoba o rozměrech 15 a 25L funguje na principu vytlačování živného roztoku pomocí vzduchového čerpadla.

Kód: 179
Hydroponie NFT
5 500 Kč

vana 100x110 nastavitelná hliníková konstrukce nádrž 90L čerpadlo + rozvodné potrubí netkaná textilie + 16 kostek Rockwool 100x100

Kód: 173
2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení